Apie mus

Bendrovė NOARK Electric - tai visame pasaulyje veikianti firma, užsiimanti elektros prietaisų ir jų komponentų konstravimu, gamyba ir prekyba.

Bendrovė priklauso tarptautiniam koncernui su daugiau kaip 25 tūkstančiais darbuotojų. Atskiruose kontinentuose veiklą valdo regioniniai centrai įsikūrę Šanchajuje, Prahoje ir Los Andželas. NOARK Electric išleidžia milijonus Eurų savo produktų vystymui ir dirba su naujausiomis technologijomis bei įrengimais. Į tarptautinę elektrotechnikos rinką atnešame visiškai naujas galimybes, aukštesnes nei standartines garantijas ir konkurencijos neturintį rūpinimąsi mūsų klientais bei prekybos partneriais.

Logistika

Logistikos centras Europai Prahoje

NOARK Prahoje pastatė ir toliau vysto modernų paskirstymo centrą , kurio tikslas su tikslu užsakovams visoje Europoje greitai ir patikimai pristatyti visą mūsų gaminių asortimentą užsakovams visoje Europoje. Glaudžiai bendradarbiaujame su gaminius tiekiančiomis gamyklomis ir patikimomis transporto įmonėmis, kad mūsų gaminiai būtų pasiekiami visoje Europos rinkoje ir mūsų užsakovams būtų suteiktos juos patenkinančios logistinės paslaugos.

Patikimos technologijos

Kokybiškai logistikai būtinos modernios technologijos Pradedant kokybiška informacine sistema ir baigiant modernia sandėliavimo ir fizinio manipuliavimo technika. NOARK investuoja į modernias logistikos technologijas su tikslu pagreitinti pristatymus, tobulinti planavimą, išvengti klaidų ir supaprastinti administravimą.

Pirmos klasės bendravimas su klientais

Technologijos nėra viskas. NOARK didelį dėmesį skiria ir profesionaliam savo darbuotojų bendravimui su mūsų prekybos partneriais. Nenorime vien tik teikti paslaugas. Norime padėti Jums ieškoti sprendimų. Paprastai, tikslingai, suprantamai ir su minimaliu administravimu. Padarysime Jums maksimumą.

Pristatymai be klaidų ir nustatytu laiku

NOARK pirmos klasės logistinį servisą laiko savaime suprantama pasiūlymo užsakovams dalimi. Ne tik kokybiški gaminiai, bet ir sugebėjimas juos laiku ir patikimai pristatyti į nurodytą vietą yra mūsų užsakovų patenkinimo ir mūsų sėkmės sąlyga.

Sertifikavimas

Didelį dėmesį skiriame kokybei

NOARK atidžiai rūpinasi savo gaminių sertifikavimu. Mūsų motyvas nėra vien tik įstatymų nuostatų įvykdymas, tačiau ir gaminių kokybė bei pagarba mūsų užsakovų poreikiams. Mūsų filosofija mus įpareigoja užsakovams tiekti gerai sukonstruotus gaminius. Visi gaminiai bandomi ir sertifikuojami pagal IEC ir EN standartus. Tai susiję ir su bandymų procesų sekimu pagal CB ir CCA schemas. Taip mūsų gaminiai sertifikuojami Europos ir tarptautinėms rinkoms.

Gerbiame atskirų rinkų reikalavimus

NOARK savo gaminius sertifikuoja ir atskirose šalyse galiojantiems nacionaliniams sertifikavimo ženklams. Taip užtikriname, kad mūsų gaminiai atitinka ne tik bendrų EN standartų reikalavimus, bet ir specifinėms vietinių rinkų taisyklėms. NOARK bendradarbiauja su akredituotomis sertifikavimo įstaigomis kaip privalomų, taip ir papildomų nacionalinių sertifikatų srityse.

Mums savaime suprantama, kad gaminiai privalo būti patikimi ir saugūs

Firmos NOARK gamyklos sertifikuotos pagal ISO standartus taip, kad būtų įvykdyti griežčiausi reikalavimai gamybos ir gaminių kokybės užtikrinimo srityje. Be ISO sertifikato NOARK atitinka ir griežtesnėms CIG023 sertifikato taisyklėms, kad būtų įvykdyti griežtesni nei standartiniai reikalavimai, reikalingi nacionalinių sertifikavimo įstaigų vietinių sertifikavimo ženklų suteikimui.